MÖBLER / Bord / Slagbord 13207122
nr 1320 7122
Slagbord
Furu, 1900-tal. Bredd: 48+ 2x60, djup: 90 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 april 2020
kl 19:04:22
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)